| anonim_4396 a întrebat:

In copilarie ce desen animat va placea cel mai mult!

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

•Tom şi Jerry
•Scooby-Doo
•Fetele Powepuff
•Mickey Mouse
•Johny Bravo laughing
•Spioanele

16 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Buna! Spioanele si Fetitele Powerpuff.Tie?

| Innovation a răspuns:

Pai cand eram mica adoram sa ma uit la Miki Mouse si mai ales la Tom si Jerry.Tom si Jerry erau si inca sunt foarte amuzanti, fac tot felul de nazbatiicare te amuza si tot amuzant este cand Tom si-o ia mereu.

| ICanSeeAll a răspuns:

Tom&Jerry.ma uitam in continuu
De asemenea Curaj cainele fricos si fetitele powerpuff:))

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| MoneyMoney a răspuns:

Si atunci si acum, cele cu motanul Sylvester :)! http://www.articolepractic.blogspot.com/ pe bune!

| vladmR a răspuns:

Viata cu louie

| AndreeaIM a răspuns:

MIe imi plk tom si jerry si fetitele powerpuff si spioanele happy

| beki13 a răspuns:

Sandy belle!

| Purgatoriu a răspuns:

Looney Tunes : )!

| ριтιq a răspuns:

Pai...desene mai clasice imi placeau: veveritele chip si dayle; micky mouse
si desene mai noi asa si mai cunoscute: fetitele pauarpaf si jhonny Bravo
vreau funda

| ριтιq a răspuns:

Mickey mouse; veveritele chip si dayle; jhonny bravo

| alexuts28 a răspuns:

Familia Flinstone, fetitele Powerpuff ( sau cum se scrie), Tom si Jerry, Scooby Doo.Dar cel mai mult Familia Flinstone

| AnaMaryadragutaa a răspuns:

Adoram desenele cu Tom si Jerry, cand vedeam ca incep lasam orce si ma puneam pe canaoea sa ma uit la desene.Cand erau zilele acelea cand dadea toata ziua numai desene cu Ton si Jerry nu ma miscam din fata televizorului la fel de mult imi placeau si Fetitele Powepuff.Mai avea desene care imi placeau dar nu imi mai amintesc.

| AndreeaM1 a răspuns:

Mie imi place si acum, tom si jerry, de pe dissney channel bafta charlie, magicienii din weverly place, o viata minunata pe punte, angelo e cel mai tare pe cartoon network.Nu am sa iti cer funda, imi dai doar daca vrei tu, poate vezi raspunzuri mai bune ca al meu! Succes!

| RaduZ a răspuns:

Looney tunes!

| StelutzaStar a răspuns:

Familia Flinstone si fetitele Powerpuff big grin
Funda?

| Joeyxoxo a răspuns:

Scooby - doo. tie? funda? :*