| Vali215 a întrebat:

Mai merită să ma uit la Bleach după ce s-a terminat lupta cu Aizen? Mai sunt episoadele la fel de interesante?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Merită, cum să nu. Va deveni si mai interesant.

| Romeo44 a răspuns:

Salut. Nu se mai merita...multe fillere si ultimul arc e total dezamagitor.
Uite un link cu episoadele, sa vezi care sunt fillere sau nu: https://bleach.fandom.com/wiki/Episodes
La anul spre final va aparea sezonul 2 care merita vazut. (manga este terminata, inclusiv materialul pentru sezonul 2, in caz ca vrei sa citesti ce se va intampla).