| anonim_4396 a întrebat:

Salut iubitorilor de Bleach! am sa vin cu cateva intrebari: seria Bleach s-a terminat? stiti cumva daca o sa mai faca episoade noi? si imi puteti spune care a fost episodul in care Ichigo il bate pe Aizen, iar mai apoi Aizen este capturat? eu acolo am ramas acu' cativa ani si as vrea sa termin seria happy

Răspuns Câştigător
| Rukiro a răspuns:

Salut! Da, anime-ul s-a terminat dar se zice că va fi un sezon 2.Lupta dintre Ichigo și Aizen începe în episodul 308. Sper că te-am ajutat!

| anonim_4396 explică (pentru Rukiro):

Astia-s nebuni?laughing frate cati ani o sa mai faca serialu' asta? eu m-am lasat de anime-uri acu 2-3 ani, dar parca nu ma lasa asta, nu imi place sa las o treaba neterminata sad dar pur si simplu devine frustrant

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Manga continua.E la 578.

| alexxxutz a răspuns:

Www.filme33.com
ai cele mai noi filme HD