| GolopențaAdrian a întrebat:

Mai pun aceasta intrebare odata ca nu-s lamurit: Exista film sau serial american sau din alta tara in care sa castige inamicii, adica personajele negative?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Funny Games (2007), The Box (2009), Prisoners (2013), Wind Chill (2007)...

| GolopențaAdrian explică (pentru floresdemayo):

The box o sa-l vad

| GolopențaAdrian explică (pentru floresdemayo):

Funny games si wind chill l-am vazut

10 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Haunt
Haunting of Whaley House
The Collector 1
In mare parte cele horror.

| J0B0MAT a răspuns:

Cred că se încadrează filmul Suicide Squad, iar ca serial aş zice Game of thrones.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, exista, pai din cate imi amintesc, Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5 si 6 castiga personajele negative, trebuie sa apara si partea a 7-a, sa vedem in ala cine o sa castige.

| GolopențaAdrian explică (pentru Mayhem666):

Si cu ce-s aceste wrong turnuri?

| Mayhem666 a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Uite-te la trailer si o sa vezi happy

| GolopențaAdrian explică (pentru Mayhem666):

Ceva legat de drumuri interzise cu niste criminalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Pentru ca filmul este facut cu personaje principale. Filemle incep cu aceste personaje, cu descrierea lor, apoi daca este vreun razboi sau alt conflict, castiga personajele principale. Ce rost ar avea sa castige inamicii.
In alta ordine de idei, ar fi cele Horror. Casa batuita sau alte filme in care niciun personaj nu ramane in viata. Atunci poti spune ca a castigat inamicul.

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

Pai si care sunt alea?