| Rareș900 a întrebat:

Mai știe cineva că era un desen pe Minimax cu niște mormoloci parcă care tot fugeau de un șarpe care voia să-i mănânce dar mormolocii scăpau mereu de șarpe. Mai ație cineva cum se numește? Scuze că n-am dat prea multe detalii da nu-mi mai amintesc mare lucru. Dacă știe cineva îl rog să răspundă!
Și mai era un desen tot pe Minimax cu o fată scundă, avea o bluză roșie și cu o panglică și o rochie verde parcă, și casa ei era mereu plină cu animale(scuze, nu-mi mai amintesc mai mult de atât dar dacă știe cineva cum se numește, din nou, îl rog să răspundă!)

1 răspuns:
| AnotherNimrod a răspuns:

Patrula Brotaceilor