| Tyby148 a întrebat:

Era un desen cu un copil si un caine care fugeau pe alte planete cu ceva nave din cauciuc daca nu gresesc stie careva de ele?
era pe minimax

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Familia Mezga sau O familie trasnita... nu mai stiu sigur cum era tradus titlul in romana, uite https://www.youtube.com/watch?v=Negzb730PKw

Si eu le-am cautat in vara si n-am gasit in romana, daca gasesti ceva anunta-ma!

Sunt facute de unguri parca.

3 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Nu mai stiucum se numeste laughing Imi placea si mie ala cand eram mic. Tot ce mai tin minte e ca il chema Adrian pe copilul ala parca. Si ca isi tinea nava aia intr-o valiza sub pat

| Cristina1234554321 a răspuns:

Cred ca te referi la Micul Print

| Sellak a răspuns (pentru Cristina1234554321):

Eu cred ca nu se refera la ala. Stiu despre ce desen vorbeste dar nu-mi vine acum cum se numeste,