| Fufletu a întrebat:

Mai stie cineva cum se numea un film de pe jetix sau fox kids de prin 2005-2006 in care era vorba de o femeie (tin minte filmul foarte vag) care pe la mijlocul filmului a ajuns sa lucreze cu pafumurile si finalul se termina cu ea care are o familie si finalul se intampla pe timpul craciunului sau a zilei recunostintei?
...de ani buni il tot caut

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Se numeste,, The Christmas List''.

| Fufletu explică (pentru simina96):

Multumesc mult :*

| Fufletu explică (pentru simina96):

Si daca te rog imi trimiti un link cu filmul subtitrat?

| simina96 a răspuns (pentru Fufletu):

Cu placere! :* Vizionare placuta! big grin

| simina96 a răspuns (pentru simina96):

Scuze dar nu ma lasa comunitatea TPU sa postez linkuri de filme pentru ca incalc nu stiu ce lege. Am mai vrut sa trimit la cineva si nu s-a putut.Cauta pe Google The Christmas List online subtitrat si sigur gasesti ceva, daca nu poti cauta si in romana,, Lista de Craciun''.Imi cer scuze inca odata.