| GeorgeBagik a întrebat:

Maine vreau sa rulez niște filme, am un sistem 5.1 și vreau sa îl testez cu niște filme bune pentru a reda într-un fel filmele de la cinema (sunetul )
Vreau sa îmi spuneți niște filme asemănătoare următoarelor: Getaway, 12 Rounds. Gen acel film în care cineva este "răpit " i se oferă o mașină plina de camere de supraveghere și este monitorizat pentru fiecare mișcare și i se dau câteva provocări pentru a-și recupera soția/fiica/ fratele etc ..cine a văzut 12 Rounds știe la ce ma refer. Sau ceva cu lunetiști multa politie, urmăriri prin orașe sau gen am mai văzut un film în care toți aveau la mana ca un fel de brățară dar era un ceas imprimat în piele care ii arata cat mai are de trăit gen filme de genul. Sau filme degeaba destinație finala (în care cineva are un deja vu cu ce se va întâmpla dar nu vreau Sf uri )
Nu vreau horror /Sf.
Vreau acțiune/polițist/comedie
Răspunsul cu cele mai multe filme bune primește funda!
Mersi mult!

Doresc reanalizarea întrebării

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Criminal (2016),Triple 9 (2016),Collide (2016),Jack Reacher: Never Go Back (2016),Blood Father (2016),Marauders (2016),Mechanic: Resurrection (2016),Now You See Me 1, 2 (2013/2016),The Thinning (2016),Left Behind (2014),Flight 7500 (2014),Solace (2015),Imperium (2016),I.T. (2016),War Dogs (2016),American Ultra (2015),Masterminds (2016),Ride Along 1, 2 (2014/2016),Take Down (Billionaire Ransom 2016)

| GeorgeBagik explică (pentru faramatania):

Mersi mult!

| faramatania a răspuns (pentru GeorgeBagik):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.