| anonim_4396 a întrebat:

Mdea categoria este filme si seriale dar vreau sa ii intreb pe cei care se uita la anime gen naruto, naruto shippuden sau the vampire knight daca stiti sa-mi dati si alte idei de anime va rog... dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Akira a răspuns:

Tsukihime [tot despre vampiri ilgasesti si in romana pe peteava.ro]
elfen lied
uraboku
loveless
gravitation
dn angel
spiral
lovely complex
special A
la corda d'oro
itazura na kiss
code geas
Ouran high school host club
death note
astea sunt cele vazute de mine.

2 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Hmm depinde ce gen vrei
-Ghost storie - desi nu pare a fi ceva de capul lui e chiar interesant cand incepi sa-l urmaresti
-Soul eater - imi place actiunea, iar unele idei sunt chiar frumoase
-Hellsing
-BLOOD+

| catii1455 a răspuns:

Blood+. fiica iadului. contele de monte cristo