| laptopnews a întrebat:

Mergeti la cinema sau alegeti sa ramaneti acasa pentru filmele preferate?

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Stau acasa ...in primul rand ca nu chiar genul de om care iese din casa sa vada un film *poate doar daca e 3d *
2 ) Baremi acasa e gratis...si poti sa faci ce vrei

| mgtow a răspuns:

Nu are rost sa dai bani la cinematograf pentru un film mai ales sa fie cu subtitrare (e nesimtire curata) si rusii aia la cata saracie au macar le traduc verbal dar daca ar fi un film romanesc m-as duce din cand in cand.

| elena a răspuns:

Cinematograful nu mai este, ce a fost odata, asa ca prefer sa stau acasa, unde ma simt mai protejata decat intr-o sala de cinema, fie ea si la mall.

| Artemis94 a răspuns:

De obicei acasa

| Ecea a răspuns:

Prefer sa raman acasa.Pot fuma,pot merge la baie fara sa pierd ceva, pot sa fiu atent fara sa imi cioflaie ala de langa mine guma in cap sau sa aud numai fosneli de la pungile de pop corn, mai sunt care sorb din suc cate 2 ore, altii rad sa se faca auziti in toata sala, etc.
Prefer acasa... happy

nony
| nony a răspuns:

Merg pe niste site-uri, mai nou, ilegale.Cica daca ti le spun, risc sa ma ia politia internetului.Shit happens! laughing

| dorne a răspuns:

Acasa sad daca ar fi in orasul meu un cinema cred ca as merge si la cinema la filmele cu adevarat bune

| oanard174 a răspuns:

Acasa.

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Acasa, e mult mai bine. Alegi orice film, poti sa iti faci si tu popcorn sau sa inviti prieteni si nu esti cu persoane necunoscute. Si poti sta mai comod (depinde de cum este aranjata camera si altele)

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Acasa, e mult mai bine. Alegi orice film, poti sa iti faci si tu popcorn sau sa inviti prieteni si nu esti cu persoane necunoscute. Si poti sta mai comod (depinde de cum este aranjata camera si altele). In plus e gratis!

| Anonima264 a răspuns:

Acasa!

| gigite a răspuns:

Atentie ! Flatuleaza (se baseste - a trage o basinaaa !) la secunda 0.27 - 0.29 ?

http://ingurapresei.a1.ro/......_4150.html

astept un raspuns !

| Kiduu4 a răspuns:

De obicei acasa dar sunt dati speciale in care merg si la cinema.big grin

| praf a răspuns:

Desi de multe ori ma uit la filme acasa, macar o data pe saptamana ma duc la cinema...ador caterinca facuta in drum spre cinema iar apoi in drum spre casa, e frumos si acasa dar mereu ies lucruri mai frumoase pe drum cand esti cu prietenii

| Georgeboss1999 a răspuns:

Cel mai bine e sa ramai acasa ca la cinematograf dai prea multi bani.