| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa ma uit la Star Trek?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-mi fie cu iertarea dar nu pot pricepe si pace, cum puteti sa intrebati daca MERITA sa faci asa ceva? De parca asteptati sa fiti premiati sau sa primiti un cadou daca va uitati la acel film, iar daca nu primiti, nu merita sa va dati silinta sa-l vedeti.
Personal, cred ca este bine sa te uiti doar daca iti plac filmele SF sau cele de aventuri, daca nu-ti plac, atunci nu-ti pierde timpul si cauta alt gen care de filme, care-ti fac placere.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Am vrut sa aflu parerea altora despre el, probabil ca nu m-am exprimat bine

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Cruce e cam drogalau

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar de unde stii tu cum sunt eu?

| Clorox a răspuns:

Personal nu-mi place, dar daca tie iti place... De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu personal m-am uitat la filmele alea vechi, la seriale nu m-am uitat. Am vazut si filmul ala recent si nu-i cine stie ce, mai faine is alea de dinainte.

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Da, de ce nu ar merita?

| Moonset a răspuns:

Da, de ce nu?

| Denysnew a răspuns:

Personat as crede ca maerita sa te uiti.