| Shane a întrebat:

Merita vazut filmul Angels & Demons? Este mai tare decat Codul lui Da Vinci?

5 răspunsuri:
| LaurD3athAng3l a răspuns:

Da merita vazut este super tare.Codul lui Da Vinci fata de Angels & Demons e nimic.Vizionare placuta!

| MihaelaCaty a răspuns:

Da merita vazut este super tare.

| Voicu_Gabriel_1986 a răspuns:

Eu zic sa vezi ambele filme! Sunt misto si trebuie sa le intelegi aceste 2 filme nu sa te uiti la el 2 ore ca prostu!>

| Asgard a răspuns:

Dupa parerea mea, merita vazut, are o actiune de nota 10, imbinata cu suspans si un final neasteptat. big grin

| theultimatekombat56 a răspuns:

Merita! E mai tare de 1000 de ori decat Codul lui Da Vinci