| rosettethedesignerofthemasterpieces a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele "Codul lui Da Vinci" sau despre "Angels & Demons"?

4 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Mie imi plac filmele care abordeaza teoria conspiratiei, ca atare consider ca aceste filme merita vazute.

| myruna2012 a răspuns:

Foarte faine!
Amandoua!
Du-te pe ''filme.hd''

| Sarj a răspuns:

DaVinci's Code e super fain...s-ar presupune ca Iisus ar avea urmasi.d.e exemplu uita-te pe tabloul cu Cina cea de Taina'! vesi o femeie in stanga sau in dreapta Lui.e super fain. Celalalt nu l-am vazut.O zi buna!

| rosettethedesignerofthemasterpieces explică (pentru Sarj):

Stiu filmul, l-am vazut. Voiam doar sa vad ce credeti despre teoriile si ideile idn film