| Alessssia a întrebat:

Bună.
Știe cineva niște filme în genul „Codul lui Da Vinci" sau "Angels & Demons"?

Răspuns Câştigător
| BunaciuneaTPU a răspuns:

Constantine sau Stigmata

5 răspunsuri:
| pris99 a răspuns:

Hanibal este un serial nou, despre un criminal in serie care aremetode nemaivazute de a ucide sau de a pastra corpurile omenesti(nu este extrem de sadic, nu arata cum le cioparteste) sau ai putea sa te uiti la the vampire diaries...

| cristyle a răspuns (pentru cristyle):

Imi dai o funda daca iti place?

| Alessssia explică (pentru pris99):

Mulțumesc thinking
"The Vampire Diaries" am văzut, iar Hannibal nu îmi prea place.
Eu caut filme despre „religie" să zic așa, exact cum este și în „Codul lui Da Vinci".

| Alessssia explică (pentru BunaciuneaTPU):

Mersi :*. Am văzut trailer-ul la fiecare și mi-au plăcut thinking

| BunaciuneaTPU a răspuns (pentru Alessssia):

Constantine sau Stigmata