| T13 a întrebat:

Mi-am adus aminte acum ceva timp de unul dintre desenele copilariei.Va rog spuneti unde il gasesc.Deci era cam asa:era un episod(in cred ca mai mult de 1 parte)din X-Man(X-Man nu evolution, nu nimic-ala de il dadea pe fox kids). Si in episodul ala i-o invadat...cred ca erau extraterestrii.Erau negri si aveau un fel de pete dreptunghiulare galbene pe ei.Si Wolverine, tipul ala albastru si cu... cred ca erau tipii aia din viitor se luptau cu ei.Si fugeau si tot fugeau(nu mai stiu unde trebuiau sa ajunga). Si trebuia sa aiba grija pentru ca extraterstrii se transformau in diverse obiecte.De exemplu imi amintesc o scena in care niste oameni s-au urcat intr-o furgoneta si o apropiat imaginea pe bara din fata a furgonetei si ea avea o pata neagra cu pete galbene(exact ca extraterestrii). Si furgoneta s-a transformat intr-o gramada, neagra cu pete galbene, de mazga.Si oamenii erau prinsi in ea.Deci,ma puteti ajuta? Imi trebuie numele si sa stiu unde il gasesc.Inca ceva:Unde pot vedea Ferma monstriilor? Desenul ala de pe Fox kids cu mielul care cand se uda se facea monstru si cu baiatu cu ochelari si tipu obsedat de bani-dusmanul lui.
Sau macar sa-mi spuneti cum se numea ferma monstrilor pe engleza(titlul original ca as stiu si eu sa traduc).

Va rog imi ierta amintirile vagi, dar pe vremea cand se difuza X-Man, Ferma monstriilor, B. A. D. si altele eram cam mic...(ba si ce-mi mai placeau...).

A inca ceva(Cum sa termin o amintire despre Fox Kids fara o insulta la adresa disney?)Deci:!$@%&^%^#@@@%&@#$@ disnei ca ai desene de &@!@$!@#@ si &@#!@$!$@! mintiile tinere si Walt Disney se zvarcoleste in mormant!

(Da, aceeasi intrebare de la comics, dar atunci nu imi aparea categoria,, Filme si Seriale``)

Răspuns Câştigător
| naxon48 a răspuns:

rolling on the floor)uita-te pe wikipedia la episoadele de la x-man ca au sinopsis

1 răspuns:
| BlackRaven45 a răspuns:

X-men, nu X-man.