| 100pupici a întrebat:

Mi-am adus aminte acum ceva vreme de un desen animat cu niste pasari care faceau croissante pentru un duce pasare sau ceva de genu. Din cate imi aduc aminte a fost difuzat pe TVR2, in perioada in care erau desene de la ora 14 in fiecare zi...as fi foarte bucuroasa sa aflu cum se numesc pentru ca mi-e dor de astfel de desene... Am tot cautat pe Google dar deocamdata nu am ajuns la niciun rezultat...

2 răspunsuri:
| Oana_Vali_1996 a răspuns:

Buna! daca ai aflat cum ii spune acelui desen imi poti spune si mie, te rog? acelasi desen il caut si eu si nu il gasesc.
multumesc

| Simona_Rotaru_1995 a răspuns:

Hey se numeste marco si gina happy