| Rapidistu_Ionut_1994_uJ5v a întrebat:

Mi-am adus aminte de un film dar nu mai stiu mare lucru din el!

Era un tip foarte puternic, tot orasu` ii stia de frica dar a plecat / disparut nu mai stiu exact dupa s-a intors si se ducea la o tipa care lucra la o scoala / spital ceva si acolo veneau unii care le cereau bani iar el se batea cu ei.

Cand le-a spus cum il cheama tipii rai au zis ca nu e el acela ca ala era o legenda... atat imi mai aduc aminte,. Ofer funda!

3 răspunsuri:
| BbyCriss a răspuns:

Walking Tall (2004)
poate e acesta?
Dupa descrierea ta, cam e greu de inteles ce film poate fi

| Rapidistu_Ionut_1994_uJ5v explică:

Stie cineva cum se numeste?