| anonim_4396 a întrebat:

Deci am mai pus o intrebare desp un baiat razvan care ziceam ca ma place oricum azi m-am intalnit ca el si mi-a luat unu telefonul si razvan a spus ca "daca iti aduc telefonul ce-mi dai " si eu i-a sps "ce vrei tu " si o pr de-a mea a zis "un sarut " si el a sps "acum ma duc" si se uita atunci la mine si zambea si mi-a adus telefonul dar nu ne-am sarutat. Si am ramas singuri si m-a prins de mana da mi-a dat imediat drumul si o venit niste copi off si el s-a enervat pentru ca vroia sa sta doar noi 2 si au mai venit prieteni de-ai lui si a plecat da mi-a spus sa vin cu el de vreo 10 ori si am mers da dupa aia iar se tineau copii aia dupa noi si el a plecat si se mai uita intre timp la genunchii mei si am inceput sa injur copii aia cam prea mult injuram si el s-a suparat ca nu ne lasau aia in pace si a plecat si a venit tipa de care el zice ca ii place da ea nu stiu sigur daca il place si la un momentdat ei doi au plecat si sa-u intors peste vreo 10 min m-am simtit foarte prost pentru ca tin la el prietena mea mi-a spus sa ii spun ca il plac da nu prea vreau pentru ca mi-e frica ca imi va spune ca nu simte acelasi lucru sau poate e ca fata aia nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog din suflet. Cum sa ii spun ca il plac? Oare ma place?
PLEASE HELP!

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu s-au inventat punctul, virgula, semnele de punctuaţie? rolling on the floor

| Fillaide a răspuns:

Superb :X

Acum ne traduci, te rog?

| Fetita a răspuns:

Bine, nu prea am inteles :-s... Dc nu l-ai sarutat? Pai eu zic sa-l intrebi daca simte la fel. Si atunci vei afla. Daca simte poate iti va cere sa fiti impreuna, daca nu macar vei sti si nu vei mai spera...

| Ramona_5995 a răspuns:

Sincerr, n am inteles mare lucru din ce ai spus. thinking
Dar daca zici ca te a luat de mana, si ar fi vrut sa va sarutati, si in plus, daca e un baiat de treaba, inseamna ca te place.
BAFTA!

| cristiana_4483 a răspuns:

Intai i-al si u p ocolite... ce dragutsa e fata? esti cu ea?/ daca zice ca n-are nimic ca ea ast sa treaca ceva timp si i-ao p ocolite. sp ca ai vrea sa-i zici ceva si nu sti km, ca in ultimul timp ti-a atras atentia, intelegi u chestii d'asta. l mine a functionat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok, foarte frumoasă povestea. Putem să încercăm și varianta în română?