| Jadis a întrebat:

Mie imi plac mult filmele horror dar nu stiu eu nu ma sperii deloc la ele. Adica is filme dinalea calumea nu dinalea seci. Prietenii mei care se mai uita si ei la niste filme la care ma uit si eu spun ca sor speriat de le e frica sa mearga si la baie. Nu stiu eu nu ma sperii de loc, chiar si la cele mai horror filme la care ma uit nu ma sperii. Ma uit la ele cu atata plictiseala si cu o dorinta de a se intampla ceva de numa... Si cand se intampla ceva nu ma sperii ci, din contra rad sau zic in sfarsit ceva interesant. Nu stiu imi ziceti si mie niste filme horror care chiar stiti ca sunt bune si la care chiar sa ma sperii. Ca in fiecare zi ma uit la chestii horror si sunt plictisitoare. Is obsedata de horror. Am o problema?

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Ivana, nu cred ca ai vreo problema.Se spunea intr-un timp ca filmele horror influenteaza grav oamenii, in special copii. Dar intrebarea e:exista asa ceva? Adica filme horror? No way!
Incearca filmele "Hostel"(foarte sangeros-nu neaparat horror) si "Shutter". Doua filme acceptabile, as adauga.
Vizionare placuta!

5 răspunsuri:
| Jadis explică:

@Cretaker draga m-am jucat si mi sor parut plictisitoare, neinteresante, nimic horror nu am gasit in ele.

| Jadis explică:

@abadboy, mai taci. Fiecare are personalitatea lui, poate tu esti mai fricos de fel, ei bine nu sunt. Ia nu mai judeca oamenii, fricosule

| Cretaker a răspuns:

Nu.

Acum, in calitate de fata iubitoare de horror, ar trebui sa joci Silent Hill 4 sau Dead Space.

| king4aday a răspuns:

Te cam contrazici singura. Uneori spui ca te plictiseste, dupa care spui ca esti obsedata. Din ce spui reiese ca esti obsedata de plictiseala. Ciudat, nu crezi? Daca te plictisesc filmele gen horror, cauta altceva. Thrilleruri de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai lasa-ma. Hai ca as vrea sa te vad jucand silent hill sau suvering.