| e m i l y a întrebat:

Imi ziceti si mie niste filme horror, dar la care sa te sperii calumea? (in adevaratul sens al cuvantuluibig grin)

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

The evil dead 1. După ce-l vizionezi îţi spun şi altele. Hai BAU BAU!hee hee

| Instinkt a răspuns:

Blood rain, saw, si cel mai de groaza la care-ti recomand sa nu te uiti daca nu ai peste 18 ani (unii innebunesc dupa ce vad filmul asta) si anume The mirrors id meu dj_star_gabi10 ma anunti dupa ce le-ai vazut dc ti-au plecut

| Mina a răspuns:

Shutter
http://www.youtube.com/watch?v=Ylb4pnW-jP4&feature=related
E foarte, foarte...horror!

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Sunt de acord cu Mina, eu una de cand am vazut Shutter, nu m-am mai uitat niciodata la nici un film de groaza. Si chiar nu exagerez!

| fluturasul a răspuns:

Nu sunt un fan al filmelor horror dar iti spun ce am vazut eu : am fost fortata sa vad saw( dar ceva imi spune ca l-ai vazut, daca nu uitate) am vazut house of wax( astea sunt sigurele care imi vin acum in minte. Mha rog de fapt mai am dar nu te sperie asa de tare)

| perla a răspuns:

Draga mea mai horror ca viata asta de zi cu zi ce mai vrei? du-te cu niste pachete la copii necajiti din spitale ori vezi ca sunt pe toate drumurile nu cheltui bani cu asa ceva

| Just kidding a răspuns:

The ring 1 si 2 cele mai tari.

| bblock69 a răspuns:

Mirrors cu Kiefer Sutherland!
Super - tare filmul!

| cristiiiiiii a răspuns:

Dead show

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia cu fata taiata, twailait, saw.

| chrysty a răspuns:

Uita-te la The Grudge 1, 2, 3 si girl in black straight face... te vei speria sigurstraight face