| Reny a întrebat:

Mie mi se pare cel mai frumos si emotionant film 'titanicul". Voua?

Răspuns Câştigător
| capsunica13 a răspuns:

Si eu cred la fel...dar la fel este si "ultimul cantec". este despre o fata si un tata. tatal era bolnav. el canta la pian un cantec pentru fata lui. cand fata vine la el vede ca il dor mainile (pe tata) si ca nu poate sa termine cantecul. tatal pleaca de la pian si fata il termina. cand se uita in cealalta camera il vedde pe tatal ei ca a murit. iar la inmormantare canta acel cantec. nu stiu dar eu una am plans la film. uita'te si uh ca e fain. funda?

6 răspunsuri:
| Muhteşem a răspuns:

Absolut 100% cel mai emotianant film

| Alyra a răspuns:

Şi mie! love struck

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Tot Titanic! Este un film unic cu o poveste de dragoste uimitoare! Eu am plans la el o ora big grin nici un film nu e mai bun

| Iubareatzaa2011 a răspuns:

Asa este... este foarte trist si foarte emotionat.
Este cea mai una creatie.

| Iubareatzaa2011 a răspuns:

Vream sa zic buna creatie

| angel_7787 a răspuns:

E frumos! unic!