| CreatzzaHaha a întrebat:

Mor de plictiseala, si as vrea un film... poate drama, horror sau ce vreti voi... numai sa nu fie plictisitor. big grin Fundita

Răspuns Câştigător
| Available a răspuns:

Horror: a nightmare on elm street
wrong turn 1, 2, 3,4
the messengers
sub anestezie
comedii: spy kids 4
bad teacher
picture this
material girls

5 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

A walk to remember
The strangers
Remember me
The mist

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| BuFurnica a răspuns:

Fast and Fourios [furios si iute]: nu te vei plictisi.
Harry Potter : foarte multe chestii si detalii
Majoritatea filmelor cu Vin Diesel

| AnkuEmil a răspuns:

Puzzle mortal sau destinatie finala 1, 2, 3,4 mai ales 5

| alabalaportocalala a răspuns:

Seria American Pie; Al 4-lea; Thor; Iron Man; Spider Man; Capitanul America; The new guy; Road trip; Trilogia Stapanul Inelelor; Trilogia Transformers; August Rush; The music never stoped; daca mai vrei spune, imi este sila sa mai scriu!
P.S:le-am vazut pe toate si mie mi-au placut foarte multwinking