| anonim_4396 a întrebat:

Naruto: Anime se bazeaza pe manga nu e asa adica episodele nu sunt facute asa prosteste baza lor e din manga de masashi kishimoto nu?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Acest anime, se bazeaza pe manga creata de Masashi Kashimoto.winking
- Deci, nu ar trebui sa te gandesti, ca aceste persoane care au facut anime-ul, inventeaza episoade prostesti, fara nici o legatura cu manga.;]

=> Ultimele episoade din " Naruto Shippuden ", nu prea au legatura cu manga, dar totusi, se respecta oarecum manga.winking

Pa, pa.

1 răspuns:
| OrdinaryGirld a răspuns:

Episodele din Naruto/Naruto Shippuden sunt facute pe baza mangai create de masashi kishimoto.