| Dope a întrebat:

Intrebare pentru fanii Naruto. Masashi Kishimoto a spus ca la finalul anime-ului va si un cuplu. Ce cuplu ati vrea sa fie? happy

2 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu stiu dar eu am o banuiala ca Msashi asta o sa il puna cumplu pe naruto cu sasuke, apoi o sa fuga in india cu banii de pe animeuri si o sa traiasca fericit, adanci batranetirolling on the floor

| EmilyEmi a răspuns:

Eu cred ca Masashi o sa ii cupleze pe Naruto cu Sakura. Adica, nu cred ca vor fi Sasuke cu Sakura in orice caz, sunt total diferiti. Ori NaruSaku ori NaruHina, cine stie laughing