| GreenBubbleLove a întrebat:

Naruto se difuzeaza la TV? Am auzit ca da pe animax...imi puteti spune la ce ora?

Răspuns Câştigător
| Bobo15 a răspuns:

Se difuzeaza de la ora 20:50 de luni pana vineri pe animax.

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Bineinteles ca se difuzeana. Pe Animax
Uita-te aici: http://www.animaxtv.ro/

| Florinel a răspuns:

Da se difuzeaza dar de ce sa nu te uiti tu pe net pe animekage.Si vezi si filmele.

| GreenBubbleLove explică:

Eu ma uit pe animekage si vroiam sa stiu doar ca la tv is mai vechi si le stiu deja.ms oricum:X

| gigicu01 a răspuns:

Pai mi se pare ca sunt doua episoade pe seara. unul incepe de la 20:50 iar celalalt dupa ce se termina asta.si mai da si noaptea pe la 23:30! funda?