| George_Filipov_1995 a întrebat:

Naruto va fi Eremitul celor 6 cai?

Răspuns Câştigător
| bcalex96 a răspuns:

Eremitul celor 6 cai a fost Rikudou Sennin, va fi si Naruto ceva dar pe departe de stagiul lui Rikudou Sennin.

4 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Naruto este reincarnarea lui Ashura fiul mai mic lui Hagoromo Otsutsuki (Eremitul celor 6 cai), iar Sasuke este reincarnarea lui Indra fiul mai mare al lui Hagoromo

| TudyCFR a răspuns:

Da va fi candva dar inca nu se stie cand.

| adrryana a răspuns:

stiu ca este tarziu se raspund, dar daca Naruto este reincarnarea eremitului celor 6 cai (si oricum seamana destul de bine) nu are nevoie de ADN uchiha pentru ca deja are rinneganul in el doar ca nu l-a trezit, toti cred ca este copilul profetiei si reincarnarea lui rikudo sennin. sau poate ca va face rost de ADN uchiha cumva pentru ca rinneganul apare cand este combinat ADN-ul senju cu uchiha, iar el este deja ruda cu cei din senju.si asta ar fi foarte tare pentru ca asa naruto poate aduce la viata persoanele dragi pe care le-a pierdut atat in razboi(neji) cat si in cursul vietii lui(minato, kushina, jiraya) asa cum a facut uzumaki nagato cand a atacat konoha, plus ca bestiile cu cozi au incredere in el, iar rikudo sennin a spus ca vor fi uniti de reincarnarea lui (Naruto) toti cred asta si cred ca va fi minunat sa se intample asa.

| George_Filipov_1995 explică (pentru adrryana):

Neji a murit? Cand?

| adrryana a răspuns (pentru George_Filipov_1995):

Citeste manga si vei afla poti incepe de pe la episoadele cu numele, kurama sau modul bijuu