| mtw123 a întrebat:

Dacă a urmarit cineva tot anime-ul naruto, acesta primeste la un moment dat anumite puteri de la eremitul acela. Si ochii lui devin aşa in formă de plus. Ce semnifică plusurile acelea? Sharingan?
Funda

Răspuns Câştigător
| WhatABeautifulDay a răspuns:

Acela este modul eremit. Modul Eremit este o stare în care se poate intra prin amestecarea energiei naturale cu chakra cuiva, procedeu ce creează chakra senjutsu. Modul Eremit îi dă posibilitatea utilizatorului de a folosi forța naturală a lumii, ceea ce îi dă voie să folosească tehnici noi și să crească puterea tehnicilor deja existente.

| mtw123 explică (pentru WhatABeautifulDay):

Da, dar de exemplu in lupta cu Pain nu-i avea aşa, ci doar după ce a primit puteri de la eremitul acela

| WhatABeautifulDay a răspuns (pentru mtw123):

Acela este Modul Eremit al Celor Șase Căi. Ii mareste puterile. Nu are nicio legatura cu Sharinganul.