| notsoslimshady a întrebat:

Neata!
Acum cativa ani am vazut un film sf cu extraterestrii si mi s-a parut foarte tare.Din pacate nu mai stiu cum ii zice.
Era vorba de o familie care s-a dus la picnic intr-un weekend,si pe drum inapoi spre casa au fost rapiti de extraterestrii,numai ca baiatul a lasat camera de filmat deschisa.Ei ajung acasa fara sa mai stie nimic,iar sotia, uitandu-se la ce au filmat ei la picnic a dat peste filmarea cu 2 extraterestrii urati si albastrii rapindu-i etc.De atunci incep sa ii urmareasca oameni imbracati in negru cu ochelari de soare ca sa ia discheta(erau de fapt si ei extraterestrii mutanti,semi oameni)
in final mi separe ca se preda familia si le da discheta dupa ce au fugit spre un expert si a urmat o batalie intre familie si acei oameni in nergu la casa expertului, ascunsa intr-o padure.
Deci, are cineva idee? FunDA!

1 răspuns:
| EvilMonkey a răspuns:

Cauta duck dodgers theme music acolo iti filmul