| Spike189 a întrebat:

Am vazut acum vreo 8 ani un film, si as dori sa il revad dar nu stiu cum se numeste. Era cu extraterestrii, era o familie in vacanta si mergeau cu masina, la un moment dat, intr-o noapte opresc sa se odihneasca. De dimineata il gasesc pe baiatul lor sangerand.si descopera ca lasase camera video pornita si vad niste extraterestrii care intra in masina. Pe urma se duc, cu baiat repede la cea mai apropiata casa, ca sa il ingrijeasca, si afla ca avea un Chip implantat, asa ca extraterestrii o sa ii urmareasca etc... daca stie careva cum se num big grin

2 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

Păi... Jeepers Creepers s-ar putea să fie.

| NoKidding a răspuns:

laughing de unde pana underolling on the floor) jeepers creepers e cu un fel de "liliac" care omora oamenii. chiar nu stiu ce film e...la fel si eu caut un film tot cu extraterestrii si la fel acum 6-8 ani l'am vazut, ce imi aduc aminte de el este doar ca gasise ei o modalitate de a comunica cu ei, cu un fel de pian nu stiu cum apasa ei pe clapele alea si alienii intelegeau.thinking il caut de 2 ani da nu gasesc nimic.