| KirstenM a întrebat:

FUNDA! buna! am privit un film mai demult despre doi tineri.Sau intilnit intr- statie de trenuri, ea era beata si vreea sa se arunce in fata trenului, iar el intimplator a vasto si a impins-o ca sa nu cada. Ea era cam nebunatica de fire, era casatorita cu verisorul acestui baiat, dar nu stiau ca aveau legatura. Tatal ei era medic, iar el venise sa isi faca studiile, au devenit buni prieteni, chestii din astia, apoi nu tin minte ce s-a intimplat si ei au trebuit sa se desparta. Dar au lasat niste scrisori la un copac si s-au inteles peste citiva ani sa vie la acest copac intro anumita zi.Cind vine ziua potrivita, el vine dar ea nu. Ea era o blonda frumoasa, frizura era scurta, iar el brunet si inalt.El avea un prieten care iubea femeile si sexul. Va rog frumos daca stiti denumirea filmului spuneti-mi si mie )))

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „My Sassy Girl".
Sunt două ecranizări, nu știu exact care ai văzut-o tu. Prima este din anul 2001 http://www.imdb.com/title/tt0293715/ iar a doua din 2008 http://www.imdb.com/title/tt0404254/
Seară faină.

Later edit: Ups, recunosc, nu am citit întrebarea până la capăt. Prost obicei. E evident că este vorba despre varianta americană, „My Sassy Girl" - Trăieşte clipa (2008) cu Elisha Cuthbert, pentru că ai precizat că actrița e blondă.

| KirstenM explică (pentru Diabolique):

Multumesc mult, da e acest film! :* :* :*

1 răspuns: