| SDC a întrebat:

Niste filme cu adolescenti care fac un sport si se indragostesc, merg la scoala, etc, in afara de high school musical si champ rook, asemanatoare daca se poate, dau funda vot

9 răspunsuri:
| Caroline07Forbes a răspuns:

Twilight, The vampire daires

| Xennofull a răspuns:

Iti spun cel mai tare film care include tot ce vrei tu este''Legendary'',baiatul face lupta, este antrenat de fratele sau interpretat de john Cena.e super filmul, baiatul se indragosteste si la sfarsit se saruta cu fata.

| xaxi a răspuns:

Love at first hiccup este un film foarte interesant< eu l-am vizionat in limba rusa ПоцелуйчИК (asta este traducerea) este foarte interesant:" despre un baiat care se indragosteste de o fata mai mare decit el.Ea este clasa 12 dar el a 10. Mie mi-a placut, sper ca tie tot sa-t placa

| pinkcandy7 a răspuns:

Poti sa vezi si "Never back down" este exact ceea ce cautihappy

| PandaBear a răspuns:

Majorete: Totul sau nimic
Step up
The perfect man
Monte Carlo
"The perfect man" e foarte tare ti-l recomand sigur o sa iti placawinking
Fundita? :-s sad

| SDC explică (pentru PandaBear):

Leam vazut pe toate care mi leati recomandat!

| PandaBear a răspuns:

Secret love
One day
Letters to Juliet
Love and Other Drugs
Nu sunt chiar cu adolescenti...In fine...Sunt de dragoste day dreaming:X
Sper sa iti placa thinking Funda te rog
sad worriedbatting eyelashes