| tudysteaua a întrebat:

Niste filme cu tortura.sadice.ma poate ajuta cineva? in afara de saw,hostel,i spit on your grave, the loved ones.da cu tortura sa fie!

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Seria Guinea Pig e de un sadism aproape real. grotesque, scar, a serbian film, aftermath.
extrem de sadice
ti.o spune un expert in toate nisele horrorului

13 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Wrong turn seria...
nu e chiar tortura da cred ca iti va placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Martyrs (2008)
http://www.youtube.com/watch?v=lNpDiQimK6U
Astept funda dupa ce vezi filmul.

| tudysteaua explică (pentru anonim_4396):

L-am vazut, multumesc

| HaKa93 a răspuns:

The Human Centipede
wrong turn
se7en
i know who killed me
funny games
captivity
living death
the tomb
gag

| Disharmony a răspuns:

Încearcă ''The Human Centipede'' şi continuarea lui, ''The Human Centipede II''. Şi ''Would You Rather'' merge.

| ONE123456789 a răspuns:

Snuff 102...este GROAZNIC! Vizionare placuta!

| Ewelyne a răspuns:

Păi... Hannibal, Hostel, Captivity, The Silence of the Lambs. ^.^

| Kinezuul a răspuns:

Wrong turn ceva de genu' in traducere (drum interzis ) vezi ca sunt 3 parti ale filmului

| tudysteaua explică (pentru Kinezuul):

Mersi big grin sunt 5 parti si le-am vazut pe toate big grin

| ANoNim612 a răspuns:

Wrong turn ( de preferat wrong turn 4: prietena mea a vomitat de-a dreptul la el )

| Alexandra_Ale_1995 a răspuns:

Incearca The cellar door. Din cate stiu avea si ceva torturalaughing

| tudysteaua explică (pentru Alexandra_Ale_1995):

Nu gasesc niciunde filmul

| AlexAlexAlexandru a răspuns:

The Friday 13th 2009