| DonarisDona a întrebat:

Doresc sa-mi spuneti cateva filme, cele mai bune si pe care le-ati vazut si sa se incadreze in cerintele mele, acestea fiind cat mai sangeroase, cu mult macel, batai, violenta, suferinta precum saw, hostel, the human centipede 2, i spit in your grave. Multumesc!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Earthlings
http://www.youtube.com/watch?v=UeBGp9PwS6M#t=12

| RAY a răspuns (pentru RAY):

1. Masacrul din texas
2. Hansel and Gretel: Witch Hunters
3. Dealuri insangerate
3. The Black Mirror 1, 2, 3
The Collector (The Collection e continuarea lui)
Seria Wrong Turn
Seria Hostel
A Nightmare on Elm Street.
Dupa 28 de saptamani
Venom 2005
The.Hills.Have.Eyes. (Dealuri Insangerate) 18+ si Rottweiler!

| faramatania a răspuns:

The Horde (2016),Ritual (2012 Modus Anomali), See No Evil 1, 2 (2006/2014),My Bloody Valentine (2009),The Town That Dreaded Sundown (2014),Texas Chainsaw 3D (2013),Friday The 13th (2009),Coffin Baby (2013),Wrong Turn (seria), Wolf Creek 1, 2 (2005/2013),Open Grave (2013),The Wicked (2013),You're Next (2011),Carver (2008)

| OldSoul a răspuns:

Frumos avatarwinking

| MiraTimiriazevskaia a răspuns:

"A serbian film". Asa se numeste. Te asigur, nu vei putea vedea filmul pana la capat. P.S: contine multe scene de sex.

| DonarisDona explică (pentru MiraTimiriazevskaia):

M-am uitat putin la inceput, ma cam plictisise si l-am inchis. Ma gandeam ca-i pierdere de timp

| MiraTimiriazevskaia a răspuns (pentru DonarisDona):

Crede-ma, inceputul este absolut nimic. Restul filmului e dezgustator. Cel putin asa mi s-a parut mie. Nu am vazut multe filme de genul

| SoulPain a răspuns:

The walking dead da nu este serial dar este macel de zombi si din cand in cand mai mor si oameni