| AndreeaMihaela34 a întrebat:

Nişte filme horror?
Fundă la cele mai faine.

9 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods (2012),Texas Chainsaw 3D (2013),Friday The 13th (2009),Thir 13en Ghosts (2001),Martyrs (2008),The Unborn (2009),Insidious 1 și 2, Case 39 (2009),Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),Cabin Fever (2002),Cabin Fever 2:Spring Fever (2009)

| OaiaNinjalău a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de site-ul asta:
http://www.fsplay.net/horror
Este pe gratis si are o calitate buna!

| livscomsha a răspuns:

Teroare in larg
The Descent
Martyrs
The Unborn
The grudge
SAW
Salo, or the 120 Days of Sodom
Cannibal Holocaust

| Anonima240 a răspuns:

Paranormal activity
Cabin in the wods
Saw
The ring
The grudge
Insidious 1 si 2
Black Christmas
13 fantome
Teroare in larg
Noapte judecatii

| momo0988 a răspuns:

Deci m-am uitat la o multime de filme horror si majoritatea nu au fost cine stie ce :/ cele mai bune (parerea mea) au fost : The grudge1, 2,3, Evil dead, Insidious1, 2 big grin

| MuciGelatinoşi a răspuns:

The Conjuring, The Others.

| CatalinaCata13 a răspuns:

Scarry Movie (toate) sunt geniale, the grudge, Paranormal Activity (1-4), Insidious 1 si 2 ( dacda nu il vezi pe primul nu are rost sa il vezi pe al doilea), Black Christmas ( de speriat rau ), The Possesion, The Apparition, The Tunnel, The Ring, SAW (1-6)... Ai de unde alege! Ti le-am dat pe cele mai faine! Funda?

| momo0988 a răspuns (pentru CatalinaCata13):

The ring astazi il vazuilaughing nu e cine stie ce..adica doar partea cand iasa fetita aia din televizor e mai faina, restul' =0