| ParradiSs a întrebat:

Niste filme sf pline de actiune, suspans, putin horor si comedie?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

It Stains The Sands Red (2017),Scouts Guide To The Zombie Apocalypse (2015),Dead End (2003),Goal Of The Dead (2014),Dead Snow: Red vs. Dead (2014),The Final Girls (2015)

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Untimul film vazit de mine: "The black tower(2017) "

| Danielgamer23 a răspuns:

Actiune=condamnati,curierul toata editia, rambo toate 4 filmele, james bond si multe altle le gasesti pe filme gratis zi de zi. comedie=singur acasa, la bloc, mascatul, si crocodil dandee cam tat stiu dar isi zic sunt cele mai bune filme vazute de mine.