| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme va plac? Horor, actiune sau comedie. spuneti-mi si cateva din ele.

5 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Toate, fac un clasament:
1. Actiune: From Paris with love, Expendablex, Taken
2. SF: Aliens vs. Predator, Aliens, Star Wars
3. Comedie: Tantalaul si gogomanul, Craciun cu scantei,
5. Horror: SAW, Vineri 13, Exorcistu

| HaiHui4Ever a răspuns:

O comedie buna: Sex is zero - foarte buna si amuzanta.

| Kid_5810 a răspuns:

Prefer dramele, iar apoi comediile. Dar in special dramele:a walk to remember, love story, remember me, hachicko:a dog story iar comedii : little fockers, un socru de cosmar, doi cuscri de cosmar...tot ce'i cu adam sandler, ben stiller si jim carrey. Mia mute filme www.cinemagia.ro

| Sἶrenἶa a răspuns:

Ador filmele horror =p~~~~~ :: Bloody Mary; Constantine. devil)) love struckx

| Sylx a răspuns:

Imi plac mai multe genuri de filme dar le mentionez pe cele care sunt mai importante pentru mine: actiune, aventuri, SF, thriller, romance etc. Ca filme, imi plac: 10. 000 I.Hr, Conversations with God, I am a Legend, The Gladiator, 300, Troy s. a. m. d.