| Shifty_LoOlz_1999 a întrebat:

Niste seriale bune? In afara de Breaking Bad,The Walking Dead,Game Of Thrones big grin, multumesc!

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Fear The Walking Dead, Outlander (2014),Salem,The Killing, True Detective, Secrets And Lies, Rectify

| pufulescu a răspuns:

True Blood, The Strain, Z Nation.

| Daniellllll1 a răspuns:

Prison break, obligatoriu de vazut in viata asta, cel putin primele 2 sezoane

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Mai e, banshee, true detective ( doar daca ai rabdare)

| Shifty_LoOlz_1999 explică (pentru Daniellllll1):

Despre ce este vorba in Banshee?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Shifty_LoOlz_1999):

"Banshee, un orăşel din Statele Unite în care locuitorii sunt o populaţie de Amişi, este perturbat de un nou venit, enigmatic, expert în arte marţiale, care ia locul şerifului recent asasinat. Şi el are intenţia de a face ca legea să fie respectată, dar are o manieră proprie pentru asta. Mai mult, planurile sale nu servesc decât propriului interes, nicidecum interesului populaţiei. "
Dar, parerea mea, prima data Prison Break, dupa "24 de ore"
"Agentul federal Jack Bauer nu-şi poate permite prea des să joace după reguli. Ca membru al Unitaţii Anti-tero din L.A., Jack trebuie să dezamorseze bombe, virusuri, să împiedice asasinate şi uneori să salveze, în acelasi timp, şi pe cineva drag.
Fiecare sezon al acestui serial are 24 de episoade, iar fiecare dintre episoade prezintă în timp real o oră dintr-o zi foarte, foarte "naşpa"."

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Shifty_LoOlz_1999):

Uita-te si aici, filme de nota 10 :D
http://www.cinemagia.ro/liste/filmeseriale-de-nota-10-10361/,sunt toate de nota 10

| TeodoraaaElenaaa a răspuns:

Supernatural, the vampire diaries, teen wolf, the originals, american horror story