| Olivers a întrebat:

Salu TPU! Doresc si eu seriale bune de vizionat in afara de The walking dead, Lost, Game of Thrones, Teen wolf Vampire diares

Răspuns Câştigător
| MihaelG a răspuns:

Pavilionul(horror) si zeii Egiptului. Nu le stiu dar am auzit ca sunt bune. sper ca te-am ajutat! Funda?laughing

8 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Lucifer, Riverdale, 13 Reasons Why, The 100

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Doctor Who, Sherlock, Supernatural, Merlin, Legends of Tomorrow

| DonGiani a răspuns:

Big bang theory, o comedie foarte frumoasa happy

| Bogdanovici24 a răspuns:

Blindspot.

| MihaelG a răspuns:

Zeii Egiptului, pavilionul(este de groaza) 21 jump street o adresa de pomina. sper ca te-am ajutat! Funda?

| MihaelG a răspuns (pentru MihaelG):

тι-am fσѕт ∂є fσℓσѕ îи νяєυи fєℓ? єυ ѕρєя ¢a ∂a!

| TheForeignConstantin a răspuns:

Hello,
Black Mirror (e cam horror, in sensul ca te emotioneaza, dar din nefericire coincide cu posibila realitate in care vom trai).
Recomand de asemenea cu mare caldura Star Trek: The Next Generation. De ce? Pentru ca este un serial in care calitatile omenesti cele mai importante ies la iveala: demnitatea, onoarea, bunatatea si intelegerea sunt doar unele dintre ele. Daca ai gust si pentru SF e cu atat mai bine, dar contrar opiniei populare nu se rezuma deloc doar la asta. Eu cred ca daca toata lumea ar vedea serialul asta, the world would be a better place.

| AmyMalik a răspuns:

Pretty Little Liars, Once Upon A Time, Revolution, The 100, Humans, Ravenswood, Mr. Robot, Hannibal, The Originals, 13 REASONS WHY(trebuie sa il vezi).