| raluca1996 a întrebat:

Niste sugestii de seriale in engleza, va rogbatting eyelashes
Multumesc anticipat!
Fundawinking

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

The Vampire Diaries
The O. C.
One Tree Hill
Pretty Little Liars
True Blood
Supernatural
House
Ghost Whisperer

| sadgirl_9460 a răspuns:

Incearca friends te vei distra cat de catbig grin

| anyska a răspuns:

Jordan ( halmark ), lost, gossip girls... (axn ), friends (cinemagia)

| e m i l y a răspuns:

Pai nu stiu exact ce as putea sa-ti recomand pentru ca n'ai specificat ce gen de seriale iti plac. Dar daca iti suna bine ceva din urmatoarele, tu decizibig grin : gossip girl, true blood, csi: new york, united states of tara, csi: miami, doctor house, smallvile, 24, heroes, lost, grey's anatomy, desperate housewives, two and a half man, californication. Altceva nu mi-a mai venit in minte. Sigur iti vor mai zice ceilalti alte seriale:d.

| ionutstoica a răspuns:

My name is Earl, Weeds, Lost, Jeremiah, Chuck tote le-am vazut si sunt forte bune