| tudynho a întrebat:

Niste sugestii de seriale? happy De baieti laughing! Dau funda

Răspuns Câştigător
| floryynnel a răspuns:

Nu ar fi mai usor sa ne zici genul care iti place, si de aici cautam? Degeaba iti zic eu serial cu,,batai" daca tie iti plac cele cu mister sau sf.
In orice caz, uite cateva seriale care mi-au placut: Dexter, Dr. House, Prison Break, Vikings, Game of Thrones, The mentalist, white collar, two and a half men...(ultimul este comedie, poti incerca si the big bang teory)
Cauta pe imdb nota serialului, si poti cauta o mica descriere si te orientezi.

| tudynho explică (pentru floryynnel):

Am inceput DEXTER e genial!

5 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Supranatural, Teen Wolf thinking
O zi frumoasă!

| Sociopat a răspuns:

Sons Of Anarchy
Prison Break
Parks And Recreation
Hannibal
Breaking Bad

| Cristian_Bumb_1995 a răspuns:

Stiu niste seriale chiar foarte faine la care ma uit si eu primul ar fi Supranatural sunt la zi cu episoadele si are 9 sezoane in el este vorba de 2 frati care se lupta cu demoniim ingerii fantome etc si povestea lor este foarte faina dar si trista, altul ar fi Dexter in el este vorba de un criminal in serie bun care ucide violatori criminali etc si care lucreaza la departamentul de politie ca si analizator pete de sange cv de genu merita vazut si asta laughing sper ca te-am ajutat!

| iuliscov a răspuns:

Game of thrones[neaparat], The walking dead, The big bang theory, How i met your mother. Sunt super toate.

Vizionare placuta!; d