| lolly a întrebat:

Nu stiti, a aparut Twilight 4 breaking down in Romania?big grin

Răspuns Câştigător
| CraziNess a răspuns:

NU happy filmul va aparea in Romania pe 18 noiembrie (doar prima parte) deoarece sa decis ca, filmul se va imparti in doua deci...prima parte este pe 18 noiembrie 2011 si partea a doua pe 16 noiembrie 2012 happy si asta e tot nu va mai fi nici-un twilight 5winking deoarece twilight midnight sun (cartea) sau (twilight 5) nu va fihappy e doar o idee de a lui stephenie meyer...a inceput sa scrie ceva din ea dar a renuntat.O sa fie doar 4 filme si al 4-lea impartit in doua happy

3 răspunsuri:
| Silence_1239 a răspuns:

NU cred! Premiera filmului este pe 18 noiembrie!)laughing

| D0zzz a răspuns:

Pe 18 Noiembrie 2011 apare partea 1, partea a 2a apare pe 16 Noiembrie 2012

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Nu apare pe 18 noiembrie anul acesta si are 2 parti se numeste Zori de Zi.
Si va mai fi si Twilight 5 am uitat cum se numea scuze.
Parca Miezul Nopti sau ceva de genul...