| ionutfabii a întrebat:

Hei va rog spuneti-mi tot ce stiti despre sezonul 3 din pariu cu viata adica tot cum va fi primul episod?

Răspuns Câştigător
| RoByTzU123 a răspuns:

Al treilea sezon din pariu cu viata va incepe in toamna. Dupa cate am inteles in echipa se va alatura inca o blonda.Aceea este Ana Baniciu.

5 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

laughing Daca nu este cineva producator sau actor aici, atunci nimeni nu stie nimic.
Vei vedea atunci cand va incepe sezonul 3.
Tot ce poti sa faci este sa astepti, nu ai de unde sa afli cum va fi primul episod, sau ce se va intampla in sezonul 3.

| dianainsta01 a răspuns:

Eu stiu SIGUR asta:
-ioana va ramane insarcinata
-sara va fi violata
-sora ioanei va ramane insarcinata
-cristi va ajunge in spital dupa un grav accident
-Andrei si ioana se vor casatori

| saranastasie a răspuns (pentru dianainsta01):

Sora Ioanei fiind Anca?-Nu cred asa ceva...
Sara violata? Dyana 1238 sa stii ca povestea acea scrisa pe facebook de catre fanul ALinei Eremia nu e reala.

| Andrevv a răspuns:

Uite aici, am gasit mai multe detalii despre Sezonul 3 din pariu cu viata... Exact ce se va intampla :D http://www.romaniarelease.net/2012/08/pariu-cu-viata-sezonul-3.html

| OmuPajanjen a răspuns:

Eu am auzit ca ioana si Andrei se vor casatori