| rihanna7865 a întrebat:

Hei TPU am si eu nevoie de ajutor happy am de facut un eseu la engleza despre un film cu crime si am inventat eu filmul este vorba despre 5 copii care or crescut in orfelinat si erau foarte buni prieteni. ei aveau vise mari pentru viitor dar erau constienti ca daca raman in orfelinat nu si le vor implini de aceea cand au mai crescut au fugit de la orfelinat dar s-au trezit in mijlocul lumii foarte saraci fara nimic. pentru a face fata provocarii si a-si implini visele ei se apuca sa jefuiasca sa omoare sa isi faca identitati false ca sa nu fie prinsi de politie.
Na am facut eseu asta si nu stiu ce nume sa ii dau filmului? ma puteti ajuta?big grin:* fundita happy

1 răspuns:
| Soltan_Laura_1993 a răspuns:

CE ZICI DE :. убийца hЕСОВЕРШЕННОЛЕТНИХ (minorii ucigasi ) sau. Преступники детей (criminalii mici)