| LolaKissTheGirl a întrebat:

Nu stiu va intreb asa pe voi din curiozitate.De ce va place Twilight? Adica mie mi-a placut la innebunie primul film, dar al doilea mi s-a parut bataia de joc.In fine, am trecut peste asta si am ajuns la al treilea film.Ala chiar nu mi-a placut deloc.De ce? Pentru ca totul era diferit fata de carte.

Daca vi s-a intamplat si voua la fel ca si mine va rog lasati un mesaj, sau macar o poveste asemanatoare.Va rog fara jigniri si injuraturi.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Si mir mi-a placut foarte mult primul, al doilea m-a dezamagit complet, iar al treilea mi-a placut ...cartile sunt mai une decat filmele.Nu stiu acum nu mai sunt innebunita.

| veronica a răspuns:

Daca citesti cartile o sa intelegi de ce ne place twilight mai intai ne-am indragostit de carti si pentru ca au fost foarte bune au ajuns la concluzia ca ar trebui sa se faca filme.sunt multe carti care ar trebui sa ajunga pe marele ecran dar din pacate nu se intampla... daca citesti cartile poate o sa-ti placa mai mult new moon.

| Gizăz a răspuns:

Ţi-a plăcut la „înnebunie"? rolling on the floor Un film la fel de imbecil ca şi vacile care-l urmăresc.

| mymy a răspuns:

Da cartile sunt superbe! :X
Si da filmul lasa mult de dorit laughing pentru ca fratilor e diferit de carti!
OO si de scumpa mea kristen ce sa mai zic pff aia nu ar trebui sa fie la tv dar pe covorul rosu laughing
Mie imi place twilight pentru CARTI nu pentru filme big grin

Răspuns utilizator avertizat
| dulcika21 a răspuns:

E o poveste de dragoste frumoasa

| maranescu a răspuns:

Si mie mi-a placut primul filmhappy