| waXonwaXoff a întrebat:

Nu va e dor de vechile desene?"Ce-i cu Andy?","Viata cu Louie" etc.As vrea Jetix-ul inapoi, voi nu? Nu stiu daca ar avea vreun efect petitia asta: http://www.petitiionline.com/......5c50563a91

dar merita sa incercam? Ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Am semnat petitia!happy
Daca ar sti mai multi oameni de aceasta petitie probabil s-ar aduna mai multe semnaturihappy

| IngerAlb a răspuns:

Nu stiu, nu cred ca au vreun efect.Decizia e luata de acum multi ani.Si mie sincer mi-e dor de "Ce`i cu Andy","Copiii de la 402" multe altele.

| тєqυιℓα a răspuns:

Pff am semnato si eu.

| AlhghgfgdgAlxfr a răspuns:

AM semnato si am pus pe fiecare sait si blog al meu un panou pe care scrie ''vrem sesenele copilariei semnati petitia...