| CamyAngel a întrebat:

Vreti inapoi Jetixu? daca vrei sa se difuzeze din nou canalul de desene jetix semneaza petitia doar 1 clik si apoi completezi forumularul
http://www.petitiionline.com/......5c50563a91

2 răspunsuri:
| didi13 a răspuns:

Am semnat big grin Sunt perfect de acord cu tine! Sper ca daca o sa se stranga destule voturi o sa fie din nou Jetix

| MariusTorres a răspuns:

Cate voturi trebuie pentru a difuza iar jetixu ca il iubesc:X:X::X::X e copilaria mea disney channel dal dracu ce naiba baga prosti ca hannah si din astea