| Animeking223 a întrebat:

O sa apară un nou sezon din Fullmetal Alchemist?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Buna. Nu a lasat loc de o continuare.
Stire: Apare sezonul doi din Attack on Titan. Daca nu l-ai vazut, il recomand.

| Animeking223 explică (pentru AshuraElric):

Mulțumesc dar și eu de abia aștept să apară sezonul 2 din attack on titan

2 răspunsuri:
| AnarchyUK a răspuns:

Se pare că Warner Brothers au anunțat oficial că un film live - action (adică neanimat, jucat cu actori reali) adaptat după manga lui Hiromu Arakawa, Fullmetal Alchemist, este în progres și se vehiculează că va apărea în Japonia în iarna anului 2017.

Cât despre anime-ul în sine, nu cred că va mai exista un alt sezon.