| Mascatu69 a întrebat:

de unde iau si eu subtitrarile pentru fullmetal alchemist primul sezon cred big grin?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| nashu40 a răspuns:

Eu tot ce inseamna subtitrare, nou sau vechi, gasesc fara probleme pe regie live. Trebuie insa sa scrii denumirea serialuluiu/filmului corect, ca sa il gaseasca.
Bafta!

| Mascatu69 explică (pentru nashu40):

Frate eu am gasit si pe subs.ro si pe regie doar 4 episoade...

| SebiModol1998 a răspuns:

Nu are rost să vezi prima serie Full Metal Alchemist, mai bine vezi seria a 2-a Full Metal Alchemist: Brotherhood, este versiunea mai bună a primei serii, doar că diferă putin actiunea deoarece versiunea mai nouă respectă manga si are mai multe personaje si grafică mai bună, îti recomand seria 2, dacă vezi prima iei spoiler la a 2-a. http://deseneanime.ro/full-metal-alchemist-brotherhood-episodul-1/

| Mascatu69 explică (pentru SebiModol1998):

Sa stii ca mai mi-a zis cineva ca prima serie nu are rost sa o vad dar am ajuns la ep20 big grin si in plus eu mi le descarc ..si daca tot imi recomanzi sa vad brotherhood imi poti spune daca e aceeasi poveste cu cei 2 frati? ca sa nu ma uit degeaba.

| SebiModol1998 a răspuns:

Da frate, normal ca tot aceleasi personaje sunt doar ca sunt si mai multe personaje happy

| Mascatu69 explică (pentru SebiModol1998):

Zic de poveste ma, in primul ep am vazut ca cei doi ereau in desert pe acolo pe undeva laughing si asta vreau sa stiu daca e aceeasi poveste...

| SebiModol1998 a răspuns:

Da, e aceiasi poveste, doar ca difera putin actiunea. si in primul episod nu arata tot asa pentru ca nu da spoiler direct, e mai lung, iti arata in timp trecutul lor

| Mascatu69 explică (pentru SebiModol1998):

Mdaa o sa continui cu primul sezon gen.
Si pana la urma unde gasesc si eu subtitrarile in engleza sau romana

| SebiModol1998 a răspuns:

Ma, subtitrari nu exista

| Mascatu69 explică (pentru SebiModol1998):

Am vazut,. si o sa iti dau o funda pentru ca pe anime g nu am gasit Fullmetal Alchemist: Brotherhood big grin