| Anoonimaa a întrebat:

O sa fie sezonul 4 h2o just add water?

5 răspunsuri:
| SalvatoreLeon a răspuns:

Da prin 2013

| SalvatoreLeon a răspuns:

De fapt o sa fie dar nu se numeste asa si nu mai joaca aceeasi actori

Secret of Mako Island este un viitor serial australian pentru copi, adolescenti, si este spin-off al serialului H2O: Just Add Water. Serialul a fost anuntat in Iulie 2011, este produs de Jonathan M. Shiff in asociatie cu Nickelodeon.
Plot

Aceasta este o nouă serie care le aduce în prim-plan pe Sirena, Nixie și Lyla, apărătoarele Insulei Mako. La doar 15 ani, un băiat pe nume Zac face o excursie pe Insula Mako, unde cade accidental în piscina lunii. A doua zi descoperă că are puteri și că poate controla apa. Cele trei sirene se simt amenințate de acest tânăr și fac tot ce le stă în putință ca să-l înlăture. Filmările au început în mai 2012 și se așteaptă să se încheie în octombrie 2012. Producția va începe probabil în 2013 în Australia, Regatul Unit și SUA.
Productie

Serialul a fost numit prima data Mako: Island of Secrets, dar a fost reintitulat Mako Mermiads, iar mai tarziu s-a intitulat Secret of Mako Island. Filmarile erau programate sa inceapa in Aprilie 2012, dar au inceput in luna Mai. Actorii din serial au fost anuntati pe 8 Mai: Lucy Fry este Lyla, Ivy Latimer este Nixie, Amy Ruffle este Sirena, si Chai Romruen este Zac, numele serialului este: Secret of Mako Island.

| Kryss13 a răspuns:

Am auzit ca o sa fie...

| aalleexxyyaa a răspuns:

Da o sa mai fie si Will(luke mitchell) o sa aiba si el puteri, dar nu o sa aiba coada. FUNDA?

| ionutza2001 a răspuns:

Eu cred ca n-o sa mai fie