| Adredemesconf a întrebat:

Cand va aparea sezonul 4 din h2o just add water?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MisleadMagic a răspuns:

La ora actuala nu se stie de un nou sezon H2O, dar din moment ce sezonul 3 d-abia s-a terminat in aprilie...in cel mai bun caz probabil o sa apare in octombrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va aparea h2o sezonu 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va aparea h2o sezonu 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie sigur da cica in sezonul 4 apare si ema :X:X:X:XX:X:X...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie sigur da cik in sezonul 4 apare si ema :X:X:X:XX:X:X...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creca anul asta sau anul viitor. Am vazut trilerul si apare si ema iar una dintre cele 4 isi va pierde puterile pentru totdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati o data oameni buni cand apare sezonu 4 pe ce data si in ce luna si an

| SalvatoreLeon a răspuns:

Nu stim exact undeva scrie ca o sa fie in alta parte ca nu dar ceea ce stiu exact este ca inca s-a apucat de filmari si aproape au terminat va aparea in 2013 un serial aproape identic cu aceste doar ca nu e cu aceeasi actori se numeste Secretul Insulii Mako tot cu 3 sirene si cu puteri pentru mai multe informatii lasati-mi mesaj (Funda big grin? )

| busvictoria a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Sti in ce data va aparea?

| ReMaSso7 a răspuns:

Deci site cineva macar informatii daca se mai face sezonul 4 ca sa stim sa nu asteptam laughing.

| valando a răspuns:

Pai nu stim anca pentru ca acum se filmeaza sezonul 4 asa ca ori cand ar aparea noi suntem gata sa le gasim si sa nu uitam ca atatea reclame o sa se faca si la tv si pe siteuri etc eu asa si asa anfiecare zi ma uit la acelasii episoade si nu ma satur pana atunci am rabdare si o sa mai apara zvonuri despre h2o sper ca te-am ajutat

asa ca bafta si succes \dancing \dancing :-H